top of page
פוסטים אחרונים
ארכיון
תגיות
אין עדיין תגים.
עקבו אחרי
  • Instagram Social Icon

אופנה עם אג'נדה


בחודשים האחרונים מצאתי את עצמי מצטרפת ומצורפת להרבה קבוצות בפייסבוק ובאופן כללי מבלה זמן רב ברשתות החברתיות, כאילו הייתי נערה בת 15 (אם כי אני פעילה בפייסבוק ובאינסטגרם בלבד שעבור הנוער מדובר ככל הנראה ברשתות חברתיות של קשישים). הסיבות לזמן הרב שאני מבלה שם הם ככל הנראה שילוב בין חופשת הלידה שהייתי בה עד לא מכבר ויציאה לדרכי העצמאית. תירוצים, תירוצים...

אני חובבת בעיקר קבוצות נשים מעצימות ובכמה מהן נתקלתי מספר פעמים במותג אופנה שטרם הכרתי ומיד תפס את עיניי – Pink is for boys. מעבר לחולצות המגניבות של המותג מיד הסתקרנתי והתחברתי לאג'נדה שמאחורי המותג. כבר ציינתי בפוסט קודם, שאני מגדירה את עצמי כפמיניסטית ונושא השוויון בין המינים חשוב לי ביותר. כאמא לשתי בנות ובן, חשוב לי שהם כולם יגדלו להאמין שהם יכולים להיות מי שבא להם, לשחק במה שבא להם וללכת לחוגים שירצו בלי הגדרות מגדריות.


אז יצרתי קשר עם גל צייכנר, בעלת המותג, לשמוע את הסיפור מאחוריו ולצלם אותה עם הדברים המגניבים שהיא יוצרת. קבענו לסשן צילומי street style באזור ככר הבימה הפוטוגני.

תכירו את גל צייכנר, בת 36 מתל אביב, בזוגיות + 2 בנים.


ספרי לי על המותג: "זה מותג עם אג'נדה לשוויון ושבירת מוסכמות מגדריות. תחת המותג יש טי-שירטים, סווצ'רטים, בגדי ילדים, ספלים ומחברות". מאיפה נולד הרעיון למותג? "כשהלכתי לקנות מוצרים לפני הלידה של בני הבכור דוד השאלה הראשונה הייתה אם זה בן או בת. ראיתי שיש חלוקה מגדרית בין כחול לבנים וורוד לבנות בכל המוצרים, החל מבקבוקים ומוצצים ועד בגדי תינוקות עם משפטים כמו "היופי מאמא, הכסף מאבא". זה תסכל אותי ולכן הכנתי אוברול לתינוק שיהיה ליציאה מבית החולים. קניתי אוברול ורוד והדפסתי It's a boy". התגובות הטובות שקיבלתי על האוברול שהכנתי, בשילוב עם זה שבדיוק סיימתי את לימודיי העיצוב הגרפי והתחלתי לחשוב מה לעשות תרמו להולדת הרעיון מאחורי המותג. החלטתי שאני רוצה לשנות את העולם ולגדל את הבן שלי לדור שהמגדר לא יהיה בו אישיו. התחלתי עם שלושה סלוגנים וזה התפתח משם".


אילו סלוגנים הכי נמכרים?

"Don't shush me" ו-"boys do cry" . Don't shush me זה משפט נגד הסגברה, שזה מושג שמתאר את הנטייה של גברים להסביר כל דבר מתוך מחשבה שהם יודעים יותר טוב". איך את ממליצה לשלב את הטי-שרט? "ג'ינס וטי-שרט תמיד עובד וזה יכול להשתלב עם כל דבר, גם בלוק ערב: הטי-שרט עובדת מצוין עם חצאית, נעלי עקב ותכשיט כבד".


מהם מקורות ההשראה שלך? "אני שואבת רעיונות לכיתובים מרשתות חברתיות, מציטוטים של אנשים ואפילו מחומרי לימוד". בשנים האחרונה תפס הטרנד של טי-שרטים עם הטקסטים. למה את חושבת שזה תפס כל כך? "טי-שרט היא פריט על זמני. כל נושא הטיפוגרפיה הוא טרנדי כבר כמה שנים. כמו שאומרים, המדיום הוא המסר- והטי שרט הוא לגמרי כלי להביע את המסר." מה החלום? "לשנות את העולם. שהבנים שלי יגדלו לעולם שזה לא משנה אם זה ורוד או כחול ושלא יחשבו שהם טוב יותר מאחרים".

איפה אפשר למצוא את כל המוצרים?

"באתר של Pink is for boys"


מה למדתי?

תמיד ידעתי שאופנה היא לא רק עניין של שיק או שוק אלא גם אמצעי להעביר אמונות, מצבי רוח ואג'נדות. אבל מכיוון שהרבה אנשים לא מבינים את הניואנסים או האמרות שאנחנו רוצות להעביר דרך האאוטפיט שבחרנו, הטי-שרטס עם המסרים הם לגמרי אמצעי נפלא לתקשר אותם לעולם.

נהנתן? מוזמנות להירשם למטה ולקבל את הפוסטים הבאים ישירות לדוא"ל שלכן.

>לכל הפוסטים בבלוג

#סטריטסטייל #streetstyle #אופנה #אג39נדה #פמיניזם #שוויון

הצטרפו לרשימת התפוצה

bottom of page